close
تبلیغات در اینترنت
سیستم های کلیکی
loading...

کسب درآمددرمنزل،بازاریابی اینترنتی،سیستم های مشارکت در فروش،سیستم های کلیکی،راهکارهای تبلیغاتی در اینترنت و خارج از ان

سیستم های کلیکی

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
به روز ترین لیست ایمیل کاربران ایرانی اینترنت 24 3205 shahvarshop
مزدباکس چيست؟ 0 156 mazdbox
ارسال لینک های ارسالی مزد باکس به ایمیل بیش از 5000 کابر ایرانی 0 169 mazdbox
نظرات شما درباره ی مزد باکس 0 163 mazdbox
آیا ارسال لینکهای تبلیغاتی درمزدباکس مجاز است؟ 0 109 mazdbox
تالارمزدباکس 0 119 mazdbox
تغییر نام سایت و انجمن 0 119 mazdbox
20هزارتومان جايزه بگيريد. 0 192 sunincome
سيستم مشارکت درفروش مسبي 0 136 sunincome
سايتهاي پربازديد 1 224 sv2005
خرید با 90 درصد تخفیف - لاربید 0 314 sv2005
چگونه از سایت و وبلاگ خود کسب درآمد کنید؟ 3 316 sunincome
ارائه فروشگاه رایگان اینترنتی در سیستم سبز گستر 2 315 sunincome
آموزش وبلاگ نویسی ، چگونه و کجا وبلاگ بسازیم؟معرفی سیستم های وبلاگ نویسی 0 206 sunincome
آموزش ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی کاملا رایگان 0 177 sunincome
روشهاي كسب در آمد از اينترنت 0 260 sunincome
مزایای خرید و فروش اینترنتی 0 122 sunincome
سايتها،وبلاگها و افراد موفق در اينترنت 0 125 sunincome
5000تومان جايزه ي عضويت 0 187 sunincome
قابل توجه سايتهاي دانلود،راههاي افزايش سايت 0 117 sunincome
مشاوره و مشورت براي بازاريابان اينترنتي 2 250 sunincome
سايتهاي پربازديد 0 106 fariba
پنجره ي تبليغاتي در اوکسين ادز 0 117 sunincome
پرسش و پاسخ درباره ي سيستم هاي مشارکت درفروش 1 190 sunincome
استخدام سراسري در تمام مقاطع تحصيلي 0 183 sunincome
بازاريابي در خارج از اينترنت 1 261 sunincome
گفتگو درباره ي سيستم هاي کسب درآمد از اينترنت 0 115 sunincome
اشتباه بزرگ انجمن ها 0 111 sunincome
راههاي افزايش بازديد سايت و وبلاگ 1 243 sunincome
آموزش ثبت دامنه بصورت رايگان،کوتاه کردن آدرس 0 527 sunincome

سیستم کلیکی کسب درآمد برای صاحبان سایتها و وبلاگ ها

حبیب بازدید : 231 7 / 12 / 1390 نظرات ()


معرفی سیستم کسب درآمد ادزسنتر24 :

  این سیستم یکی از معدود سیستم های عملی و قانونی کسب درآمد از طریق اینترنت در ایران بوده و در حال حاضر صدها عضو فعال این سیستم دارای درآمد ماهیانه مناسبی از این طریق هستند.

روش کسب درآمد از این سیستم بسیار ساده است. صاحبان وب سایت و وبلاگ های پر بیننده، بعد از ثبت نام در این سیستم، لینک های متنی و یا گرافیکی سیستم را در سایت خود قرار می دهند و به ازای هر کلیک روی لینک های مورد نظر، مبالغی به عنوان پورسانت دریافت می کنند.


لیست در آمدهای کسب شده اعضای سیستم کلیکی ادزسنتر24 :

* هدیه عضویت اعضا ( برای کلیه وبسایتها و وبلاگ های عضو) : 10000 ریال با اولین پرداخت ( بزودی)
* هدیه ویژه اعضای فعال ( فقط برای وبلاگهای و وبسایت های پربازدید و کلیک قابل توجه ) : 20000 ریال در دومین پرداخت ( بزودی)

* هر کلیک بنرهای گرافیکی ( در دو سایز ) : تا سقف 800 ریال
* هر کلیک از تبلیغات متنی ( بصورت لینک باکس ) : تا سقف 400 ریال

* هدیه عضوگیری و معرفی عضو به سیستم : هر وب سایت یا بلاگ تایید شده ، 10000 ریال اتوماتیک * پورسانت کلیک از اعضای معرفی شده : ده تا بیست درصد کلیک های هر عضو ( اضافه شدن اتوماتیک به کلیک های شما )

تذکر : پورسانت کلیک اعضای معرفی شده برای هر کاربر ، تنها در صورت فعال بودن خود کاربر و عضو معرفی شده پرداخت خواهد شد و اعضای غیرفعال بطور اتوماتیک از این سیستم حذف خواهند شد .

تذکر 2 : تنها هزینه کسر شده از حساب کاربران مبلغ 500 تومان کارمزد کسر شده توسط بانک برای هزینه کارت به کارت هر تسویه حساب درخواست شده می باشد و هیچگونه هزینه اضافی به هیچ عنوان توسط سیستم ادزسنتر از اعضا دریافت یا کسر نخواهد شد

نحوه کار سیستم تبلیغات کلیکی ادزسننر :

شما صاحبان سایتها و وبلاگها می توانید در قسمت عضویت نمایش دهندگان ثبت نام نمایید . پس از ثبت نام شما ، یک ایمیل حاوی تایید سایت به پست الکترونیکی شما ارسال می گردد. اعضای سایت یاهو توجه فرمایید ممکن است ایمیل ارسال شده در قسمت spam یا bulk ایمیل شما ارسال شود که حتما آن را نیز چک نمایید. سپس می توانید وارد کنترل پنل خود در سایت ادزسنتر شده و در قسمت دریافت کد ، می توانید کد هر نوع تبلیغی را که می خواهید برداشته و در سایت خود قرار دارد که به ازای هر کلیک بر روی بنرها یا تبلیغات متنی تا 400 ریال به حساب شما اضافه خواهد شد . این سیستم می تواند درآمد بسیار زیادی را برای صاحبان سایت ها و وبلاگ ها ایجاد نماید.

قابل ذکر می باشد همانطور که حتما شما هم شما میدانید سایت هایی متقلبی با عنوان کسب درآمد از طریق سیستم کلیکی راه اندازی شده اند و برای هر کلیک مبلغ بسیار بالایی وعده داده اند که به کاربرانشان پرداخت کنند که البته این مبالغ صد در صد غیرواقعی می باشند و هرگز تمام مبالغ کارکرد اعضا را واریز نمی کنند و یا تعداد کلیک های واقعی را نمی شمرند. و با کسر مبالغ مختلف یا کم شماری تعداد کلیک های ورودی سایت های اعضا ، مبالغی به مراتب کمتر از سیستم کلیکی ادزستر به اعضای خود پرداخت می کنند .

بنابراین سیستم کلیکی ادزسنتر24 ، جهت دادن اطمینان خاطر به سایتهای نمایش دهنده بعد از رسیدن مبلغ به 5000 تومان و هر هفته یک بار با وبمسترها تسویه حساب خواهد کرد و در صورت رسیدن موجودی هر کاربر به حد نصاب لازم و اعلام درخواست عضو ، تمامی مبالغ درآمدهای کسب شده را به حساب کاربران واریز خواهد شد .

زمان واریز پورسانت:

حداقل درآمد قابل پرداخت در هربار مبلغ 50.000 ریال می باشد که در هر ماه چهار بار و بصورت هفتگی پرداخت خواهد شد.
درآمد هر عضو پس از رسیدن به حد نصاب لازم و در صورت ارسال درخواست، به حساب وی واریز می گردد.در صورتی که درآمد نمایش دهنده تبلیغات در مدت یک ماه به حدنصاب قابل پرداخت نرسیده باشد، پرداخت به ماه بعد موکول خواهد شد.

تذکر : اعلام شماره کارت عابر بانک صحیح و عضو سیستم شتاب ، در هنگام ارسال درخواست واریز ، برای واریز مبالغ سیستم کسب درامد اعضای ادزسنتر، الزامی می باشد


سایر شرایط و مقررات :

کلیه اعضای ادزسنتر متعهد می شوند در جهت همکاری و جلوگیری از ضرر و زیان سیستم ، حتما کد تبلیغات گرافیکی و متنی ( لینک باکس ) را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهند و در صورت تمایل بنرهای عضو گیری را بصورت اختیاری قرار دهند.

از کلیه اعضای سیستم ادزسنتر تقاضا می شود در صورت داشتن رضایت از همکاری با سیستم و صداقت سیستم کلیکی ادزسنتر ، ما را در گسترش خدمات خود یاری فرمایند و با لینک کردن سایت ها و وبلاگهای خود با عنوان ( کسب درآمد وبمسترها - سیستم تبلیغات کلیکی ادزسنتر ) به صفحه اصلی سایت و همچنین معرفی سیستم ادزسنتر به دوستان و همکاران خود ، ما را در قدرتمندتر ساختن سیستم و دادن خدمات بیشتر و بهتر به خودتان و دیگر کاربران عزیز ادزسنتر یاری فرمایید

مطالب و زبان سایتها و وبلاگهای عضو سیستم باید به فارسی باشد.

کلیکهای ارسالی از پروک*سی ها و فیل*ترشکن ها محسوب نخواهد شد. همچنین کلیکهای ارسالی از خارج از ایران به 2 دلیل محاسبه نخواهند شد: 1- عدم توانایی خرید محصولات تبلیغ شونده توسط افراد خارج از ایران 2- سوء استفاده بعضی افراد متخلف از آی پی های خارجی جهت ارسال کلیکهای دروغین به سیستم،

نمایش دهنده تبلیغات موظف است مشخصات خود را از قبیل نام، آدرس، شماره تلفن و شماره حساب و نام سایت را صحیح اعلام کند و در صورت وجود هرگونه تضاد در حساب کاربری نمایش دهنده و بروز هر مشکلی در واریز مبالغ کسب درآمد وب مسترها ، سیستم ادزسنتر مسئول نخواهد بود.

این توافقنامه ممکن است بر حسب زمان و لزوم دچار تغییرات شو

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
کسب درآمد از اينترنت،کار در منزل،کسب درآمد براي همه،خوداشتغالي،استخدام،کسب درآمد وبمسترها،کسب درآمد براي صاحبان سايتها،معرفي بهترين سيستم هاي کسب درآمد از اينترنت، معرفي و نقد سيستم هاي کسب درآمد از اينترنت، کسب درآمد از سايتهاي ايراني،آموزش مرحله به مرحله ي کسب درآمد و بازاريابي اينترنتي،سيستم کليکي،سيستم مشارکت در فروش،لینک باکس،افزایش آمار،لینک باکس افزایش آمار،تبادل لینک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 22
 • کل نظرات : 15
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 220
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 49
 • باردید دیروز : 4
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 98
 • بازدید ماه : 119
 • بازدید سال : 119
 • بازدید کلی : 19,700